nadpis
facebook twitter youtube google

Seminář - Rafael Aghayev a Shahin Atamov

Seminář - Rafael Aghayev a Shahin Atamov

tepsteel.com

 

 

Jedinečný seminář se 4-násobným mistrem světa a 10-násobným mistrem Evropy Rafaelem Aghayevem a jeho reprezentačním kolegou, medailistou z MS v Paříži 2012 proběhl s velkým úspěchem pod taktovkou oddílu FIGHT CLUB České Budějovice o víkendu 23.-24.3. 2013.

Budějovický Fight Club ve spolupráci s prodejci značka ARAWAZA (www.arawaza.cz) uspořádal největší akci v rámci českého karate v tomto roce. Dvoudenního semináře se účastnili karatisté z Čech, Slovenska, Polska, Německa, Rakouska a Dánska. Účastníci byli rozdělení do skupin do 14-ti let a nad 14 let a Rafael se Shahinem měli pro každou ze skupin perfektně zpracované tréninky. Celkem v Budějovicích proběhlo během víkendu 6 tréninků, které byly bezesporu víc než "výživné". 

Všichni účastníci měli na vlastní kůži možnost poznat, co je jen částí tvrdé přípravy a následně samotných výkonů při turnajích, díky kterým jsou tito dva karatisté z Azerbajdžánu tak světově úspěšní.

V sobotu večer uspořádal Fight Club skvělou Sayonara párty, která byla pro účastníky velmi příjemnou náplastí pro jejich bolavá těla po trénincích z prvního dne.

Neděle byla díky polovoční tréninkové dávce "lehčí" , ale i tak pro všechny naprosto dostačující.

Při ukončení semináře byla v očích účastníků vidět únava, jakou řada z nich možná dlouho nepoznala, zároveň však i velký obdiv k oběma sportovcům, kteří se jim během víkendu věnovali s maximální pečlivostí a úsilím předat všem ze sebe samých aspoň trochu toho nejlepšího.

Slovy jednoho z účastníků: " VIDĚL JSEM MISTRY, VIDĚL JSEM KARATE" by se tato zpráva dala přenést dát. Tak ještě jednou velké DÍKY FIGHT CLUBe za tuto akci a těšíme se na další, a možná že již tento rok...

 

(4 страница) купить лодку ПВХ (1 страница) руль для лодки (3 страница) штурвал для лодки (6 страница) трапы для лодки (1 страница) лестница для лодки --------------------------------------------------------------------- моторная лодка пвх
« ZPĚT «» DALŠÍ ČLÁNEK »


Czech Shotokan Karate Union
Senovážné náměstí 2
370 01 České Budějovice
Česká republika

Tel.: +420 608 860 845
Email: p.benisek@seznam.cz